nagłówek Reklamy Świetlne - Łódź

Kasetony Reklamowe

Kasetony reklamowe znajdują się na czołowym miejscu wśród najczęściej realizowanych przez naszych klientów reklam świetlnych. Reklama świetlna tego typu jest wyjątkowo uniwersalnym sposobem oznakowania miejsca prowadzenia wszelkiego typu działalności - zmieniając grafikę na płycie pleksi kasetonu - zmieniamy jego wygląd zewnętrzny dostosowując do zmieniających się potrzeb.

Kasetony reklamowe spawane są z przystosowanych do tego profili reklamowych o różnych szerokościach (od 100 do 180 mm), wzmacniane wewnątrz profilami aluminiowymi o przekrojach dostosowanych do wielkości kasetonu- są mocne i trwałe. Kasetony mogą być wykonane jako jednostronne lub obustronne (montowane jako tzw semafor). Do podświetlenia tego typu reklam zastosowanie znajdują świetlówki lub diody LED. Kasetony o dużych rozmiarach gdzie zastosowanie standardowej płyty pleksi ograniczonej swoimi wymiarami zewnętrznymi byłoby mało estetyczne (konieczność łączenia) i funkcjonalne, wykonujemy w technologii elastycznego lica. Przy zastosowaniu tej technologii nie jesteśmy ograniczeni w żaden sposób wymiarami kasetonu, uzyskujemy powierzchnię bez łączeń a co za tym idzie dużo lepszy efekt estetyczny podświetlonej reklamy. Element podświetlany (pleksi, lico winylowe) kasetonów w zależności od zaleceń klienta oklejany jest grafiką z folii reklamowej przepuszczającej światło tzw. folia translucentna lub w bardziej zaawansowanych graficznie projektach wydrukiem przygotowanym na specjalnej folii.

Kasetony wykonane w naszej firmie prezentujemy w zakładce zawierającej galerię foto z naszymi pracami. Zapraszamy do zapoznania się z umieszczonymi tam zdjeciami.

Rekom Łódź reklamy świetlne

2020 by Rekom - kasetony reklamowe Łódź