nagłówek Reklamy Świetlne - Łódź

Litery aluminiowe podświetlane

Trwałość reklamy podświetlanej jest wyjątkowo istotna, nikt nie chce produktu, który po kilkunastu miesiącach użytkowania stanie się tak naprawdę anty reklamą. Litery aluminiowe jako reklama to doskonałe wyjście, są wyjątkowo niezawodne, trwałe i efektowne. Litery wytwarzane z metalu już dzięki zastosowanemu materiałowi posiadają dużo większą wytrzymałość i trwałość niż analogiczne napisy reklamowe tworzone z pleksi czy pcv. Mówimy tu o literach w całości powstających z aluminium czy mosiądzu a nie szumnie nazywanych literami z aluminium, które w rzeczywistości posiadają jedynie boczek z cieniutkiej blachy aluminiowej niejednokrotnie źle połączonej z frontem z pleksi, dibondu czy pcv.

Nasze litery metalowe produkowane są z grubej blachy aluminiowej 1,5 , lub 2-u milimetrowej zapewniającej niezwykłą trwałość, w praktyce napisy takie zachowują swoje parametry na zawsze, jeśli nie zostaną celowo uszkodzone są niezniszczalne. Znaki przestrzenne wytwarzane są poprzez proces spawania ścianek bocznych do wyciętego wcześniej za pomocą lasera czy wody frontu litery, jest to trwałe połączenie na zawsze. Litery następnie są poddawane obróbce – szlifowanie, lakierowanie proszkowe.

Oczywiście aby w pełni wykorzystać potencjał reklamowy takiego rozwiązania, litery aluminiowe przestrzenne podświetlamy umieszczając w ich wnętrzu diody led. Litery metalowe nie mają ścianki tylnej, są otwarte dzięki czemu światło wydobywające się od wewnątrz, padając na powierzchnię za napisem tworzy efektowną poświatę tzw. efekt hallo.

Gotowy napis jest mocowany do ściany czy innego rodzaju podłoża z wykorzystaniem wspawanych w litery od wewnątrz tulei mających za zadanie również dystansować znak przestrzenny od podłoża.

Litery z aluminium wykonujemy w trzech wersjach: płaskie, płaskie z wspawanymi tulejami dystansowymi, oraz w pełni przestrzenne litery 3D. Pierwszy typ znaków można mocować płasko na ścianie za pomocą taśm montażowych czy specjalnych klejów, nie ma tu miejsca na typowe podświetlenie, możemy jedynie zastosować halogen oświetlający napis z zewnątrz. Natomiast litery metalowe z dystansami i napisy przestrzenne 3D z aluminium można podświetlić z efektem hallo za pomocą diod umieszczonych od tyłu napisu.

Rekom - litery aluminiowe Łódź

2020 by Rekom - Litery aluminiowe Łódź